Servisno-prodajna mreža

Servisno-prodajna mreža za Yanmar motore i rezervne djelove, za splavi za spašavanje života na moru i ostalu sigurnosnu opremu.

Mapa servisno-prodajne mreže

Servisno prodajna mjesta

BEOGRAD (SRBIJA)

Brodoprojekt d.o.o.
Adresa:
Šime Lozanića 1/I
Telefon: 00381 11 3671 063
Mobitel: 00381 63 282 638
E-mail: brodoprojekt@gmail.com
Web sjedište: www.brodoprojekt.com

CRES

Marizo d.o.o. Poslovna jedinica Cres
Adresa:
Jadranska obala bb
Telefon: 099 2842 142
E-mail: marizo.cres@gmail.com

CRIKVENICA

Brodomehanika Gasparovic
Adresa:
V. Nazora bb
Telefon: 051 781 555
E-mail: damir.gasparovic1@ri.t-com.hr
Web sjedište: www.brodomehanika.hr

DUBROVNIK

CTM d.o.o.
Adresa:
ACI Marina Dubrovnik
Telefon: 020 331 421
E-mail: carli.caleta@du.t-com.hr
Web sjedište: www.ctm.hr

KUNA, obrt za popravak građevinskih strojeva

Adresa:Od izvora 78, Nova Mokošica

Telefon:095-818/3433

Email: mario@kuna-dubrovnik.com

KRK

Brodogradilište Punat d.o.o.
Adresa:
 Obala 5, Punat
Telefon: +385 (0)51 654 120

Telefon 2+385 (0)51 654 123 

E-mail:  yacht-service@marina-punat.hr
Web sjedište: www.brodogradiliste-punat.hr

Marizo d.o.o.
Adresa:
Vrsanska 26e
Telefon: 051 222 555
E-mail: marizo@ri.t-com.hr
Web sjedište: www.marizo.hr

LESCE (SLOVENIJA)

Seawave Marine d.o.o.
Adresa:
Alpska cesta 98
Telefon: 00386 4 5302 444
E-mail: info@seawave-marine.si
Web sjedište: www.seawave-marine.si

MURTER

Brodomehanika Lovric
Adresa:
Put Gradine bb, Murter
Telefon: 022 435 950
E-mail: brodomehanika@si.t-com.hr
Web sjedište: www.brodomehanika-murter.hr

POREČ

Fereli d.o.o.
Adresa: Marina Poreč, Poreč 52440
Telefon: 052 436 660
E-mail: fereli@pu.t-com.hr
Web sjedište: www.service-fereli.hr

PULA

Navela d.o.o.
Adresa:
Valica 15
Telefon: 052 866 070
E-mail: navela@navela.hr
Web sjedište: www.navela.hr

Tehnomont - Marina Veruda
Adresa:
Cesta prekomorskih brigada 12
Telefon: 052 385 384
E-mail: servis@tehmarinav.t-com.hr
Web sjedište: www.marina-veruda.hr

Inoxtig d.o.o.
Adresa: Novigradska 3
Telefon: 052 216 787
E-mail: inoxtig@pu.t-com.hr
Web sjedište: www.inoxtig.hr

Prestige d.o.o.
Adresa: Pomer 26a
Telefon: 052 573 459
E-mail: managing@spryacht.com
Web sjedište: www.spr-yacht.com

RIJEKA

C.E.S.A.R. d.o.o.
Adresa:
 Nikole Tesle 9, servis u Marini Novi, 51250 Novi Vinodolski
Telefon: +385 98 424 906

Email: kresimir.pavic@cesar.hr

Web sjedište: www.cesar.hr

ROVINJ

Prestige d.o.o.
Adresa: ACI Marina Rovinj, Pusta 5a
Telefon: 052 300 001
E-mail: prestige@email.t-com.hr
Web sjedište: www.prestige-yachtservice.hr

ŠIBENIK

Phoebus d.o.o.
Adresa: Obala J.Sizgorica 1
Telefon: 022 312 931; 091 312 0214
E-mail: servis@phoebus.hr
Web sjedište: www.phoebus.hr

SPLIT

Matadura d.o.o.
Adresa: Uvala Baluni bb
Telefon: 021 398 561 
E-mail: matadura1@inet.hr
Web sjedište: www.matadura.hr

Poljomar d.o.o.
Adresa: Sucidar 39
Telefon: 021 568 216
E-mail: poljomar1@st.t-com.hr
Web sjedište: www.poljomar.hr

DUMI d.o.o.
Adresa: Stinice ul.26
E-mail: dumi@st.t-com.hr
Web sjedište: www.dumi.hr

SUKOŠAN

Nautic d.o.o.
Adresa: Marina Dalmacija
Telefon: 023 393 958
E-mail: info@nautic-zd.hr
Web sjedište: www.nautic.zd.hr

TIVAT (CRNA GORA)

Navar
Adresa: Bonici bb
Telefon: 00382 32 671 674
E-mail: service@navaryacht.com
Web sjedište: www.navaryacht.com

TROGIR

Ultra jedrenje d.o.o.
Adresa: Put Cumbrijana 8
Telefon: 021 881 020
E-mail: tadija@ultra-sailing.hr
Web sjedište: www.ultra-sailing.hr

UMAG

Almi d.o.o.
Adresa: ACI Marina
Telefon: 052 741 065
E-mail: info@almi.hr
Web sjedište: www.almi.hr